Wszystko na temat biletów – tanie busy do Anglii

Przeszukując oferty na tanie busy do Anglii zwracasz uwagę nie tylko na komfort i czas podróży, ale również na cenę? Ceny biletów na trasie Polska Anglia jest zazwyczaj podobna jednak wybierając busa zwróć w szczególności uwagę na to czy:
1. Przewoźnik posiada zarejestrowaną firmę?
2. Cena biletu wyliczona jest funtach czy polskich złotych?
3. Wraz z pasażerami przewozi paczki?
4. Przeprawia się Eurotunelem czy promem?
5. Ma możliwość wystawienia rachunku/faktury jeśli podróż jest służbowa?

Grandbus zawiera wszystkie udogodnienia, które sprawiają, że cena biletu busa do Anglii jest niska i zawiera wiele korzyści dla każdego podróżującego. W cenie biletu masz transport pod dom, bo jeździmy w systemie door to door. Jak to działa dowiesz się kolejnym artykule. Każdy przejazd odbywa się przy udziale dwóch kierowców, samochody są sprawne technicznie, posiadają aktualny przegląd. W pojeździe czeka na Ciebie Internet Wifi, DVD, gniazdka 220-230V, Klimatyzacja, trasowe wygodne fotele wyposażone w pasy bezpieczeństwa.

Dodatkowe możliwości

Zastanawiasz się pewnie dlaczego GrandBus zapewnia tanie busy do Anglii i co wpływa na  ceny biletów? Koszt biletu u nas zaczyna się od 350 zł i nieznacznie wzrasta wraz z odległością jaką pokonuje pasażer. W cenę każdego biletu wliczony jest dojazd od drzwi do drzwi, co pozwala na bezpieczną podróż bez przesiadek i dojazdów. Podróżując z nami pasażerowie mogą również zabrać ze sobą duży bagaż bez dodatkowych opłat, warunkiem jest nie przekroczenie limitu 40 kg, nie musi to być tylko jedna walizka.  Dbamy o naszych pasażerów, dlatego nieodpłatnie częstujemy ich kawą z markowego ekspresu i herbatą bez limitu podczas podróży.

Jak widać dajemy wile możliwości i staramy się zapewnić naszym pasażerom wysoki komfort. Naszym celem jest oferowanie najwyższej jakości usług oraz zadowolenie klientów z nich korzystających.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam wysoko postawić porzeczkę konkurencji. Mimo tak dopracowanej oferty ciągle się rozwijamy i poszerzamy swoje możliwości z myślą o naszych pasażerach.

Grandbus