Bezpieczne busy do Anglii i Polski

Czy na rynku są bezpieczne busy do Anglii i Polski? Na co warto zwrócić uwagę podczas wybierania przewoźnika – opowiemy Ci. Przewóz osób do Anglii lub Polski zalany jest ofertami od przeróżnych przewoźników. Co roku pojawiają się nowe firmy i dużo też ich znika. Co ważne nie każda firma organizuje przewóz osób w sposób zgodny z prawem. Często pasażerowie narzekają na niską jakość usługi, niewygodne samochody, nadmiar paczek i ogólny barak zorganizowania co przekłada się na wydłużenie czasu podróży nawet do kilkunastu godzin. Więc czym się kierować wybierając busy do Anglii lub Polski? Odpowiadamy!

Jakie warunki powinien spełnić przewoźnik, aby przejazd nas nie rozczarował? A mianowicie:

  1. Przede wszystkim organizator przewozu musi być legalną firmą, posiadającą i udostępniającą NIP oraz dane teleadresowe. Musimy wiedzieć z kim podróżujemy i w razie ewentualnych problemów kogo pociągamy do odpowiedzialności.
  2. Busy powinny być przystosowane do przewozu osób na długie trasy. Siedzenia powinny być komfortowe i oddzielone od siebie. Mile widziane jest również odpowiednie wyposażenie takie jak: Internet, telewizor, możliwość naładowania telefonu lub komputera.
  3. Legalny transport oznacza ubezpieczanie w czasie podróży. Zapytaj przewoźnika czy w cenie biletu jest zawarte standardowe ubezpieczanie.
  4. Bezpieczne busy do Anglii i Polski charakteryzuje prawdziwy przejazd door to door. Zdarza się, że przewoźnik nie chce dowieźć Cię pod ustalony adres i proponuje Ci zakończenie podróży w innym miejscu. Domagaj się zawsze dojazdu pod ustalony adres i nie dopłacaj kierowcy za fatygę.
  5. Zwracaj uwagę jakimi samochodami jeździ Twój przewoźnik. Bezpieczeństwo to podstawa. Większość legalnych firm na rynku posiada flotę nie starszą niż 3-4 lata.
  6. Dopytaj czy przewoźnik przeprawia się promem czy Eurotunelem. Zwróć uwagę, że dzięki przeprawie Eurotunelem zaoszczędzisz nawet do 2h na całej trasie.
  7. Ustal cenę za przejazd jeszcze przed zarezerwowaniem busa. Unikniesz niespodzianek podczas rozliczenia z kierowcą. Niektóre firmy karzą dopłacać w dniu wyjazdu do ustalonej ceny przejazdu.

Grandbus to pewne i bezpieczne busy do Anglii i Polski. Jeżeli masz pytania odnośnie przejazdu, to chętnie udzielimy Ci wyczerpującej odpowiedzi. Podróż z nami to podróż bez niespodzianek!