0
Bus Anglia podczas epidemii - co z transportem? - Grandbus busy do Anglii

Grand Bus Anglia a epidemia koronawirusa

Obecna sytuacja zaskoczyła nas wszystkich, nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Dziś weszły w życie nowe zaostrzenia, więc o podróży międzynarodowej ciężko rozmawiać. W tej chwili powinniśmy zostać w w domu, a jeśli nie mamy takiej możliwości to zastosować wszystkie zalecenia sanitarne. Na co dzień świadczymy busy do Anglii, ale dziś liczy się tylko zdrowie naszych pasażerów, ich rodzin oraz nasze. Na ten moment wstrzymaliśmy swoje usługi i czekamy na dalszy rozwój sytuacji. Bus Anglia wyruszy, gdy tylko będzie to możliwe w bezpiecznych warunkach. W obecnej chwili zdrowie jest najważniejsze, dlatego stosujemy się do zaleceń.

Jak zapobiegać wirusom?

Pewnie powtórzymy się kolejny raz, ale warto informować o zaleceniach w tak ważnym momencie. Podstawą ochrony jest higiena. Lekarze zalecają, aby w obecnej chwili wychodząc z domu za każdym razem używać rękawiczek jednorazowych oraz maseczek ochronnych. Nie można zapomnieć o myciu dłoni i dezynfekcji. Lekarze zalecają również pozostawienie odzieży wierzchniej poza domem jeśli to możliwe. Sytuacja jest bardzo poważna, dlatego warto zastosować się do wszystkich zaleceń. Im mniej poruszamy się wśród innych ludzi tym mniejsze prawdopodobieństwo zarażenia. Warto zrezygnować ze spacerów, w miejscach często uczęszczanych. Pamiętajmy o zachowaniu bezpiecznej odległości, jest to podstawą.  W tym czasie warto pamiętać o osobach starczych, nie odwiedzać ich jeśli nie ma takiej potrzeby.

Nasze pomysły na zajęcie czasu, gdy bus do Anglii nie może wyruszyć w trasę

W tym momencie nie pracujemy i również spędzamy czas w domu, dla nas podstawą jest dostosowanie się do zaleceń. Jednocześnie staramy się, spędzić ten czas nie tylko na leniuchowaniu przed telewizorem. Oto nasze pomysły na spędzenie czasu podczas #zostańwdomu. Na pierwszym miejscu stawiamy oczywiście netflix i PS4, następnie polecamy gotowanie, sprzątanie, gry i zabawy z dziećmi. Staramy się prowadzić również zdrowy tryb życia, dlatego ćwiczymy w domu. Całe szczęście internet jest pełen pomysłów.

Z niecierpliwością czekamy, aż nasz przewóz osób do Anglii będzie mógł ponownie ruszyć w trasę. Pozdrawiamy i życzymy wszystkim zdrowia.