Szybszy sposób na przeprawę pomiędzy Francją a Anglią to busy do Anglii Eurotunel.

Busy do Anglii Eurotunel – z Grandbusem podróżujesz najszybszą drogą

Jesteśmy zdania, że przeprawa promem trwa dłużej niż standardowa przeprawa Eurotunelem. Większość przewoźników przeprawa się jeszcze morzem co wydłuża czas przejazdu. Grandbus w trosce o komfort i czas podróżujących pasażerów wybiera przeprawę pociągiem przez tunel łączący Francję z Wielką Brytanią. Dzięki temu busy do Anglii przeprawiają się szybciej od konkurencji, przy zachowaniu niskich cen. Kiedyś podróżowaliśmy promem ale szybko przekonaliśmy się, że to nie ma sensu. Nasi pasażerowie doceniają nasze zaangażowanie co widać we frekwencji stałych klientów firmy Grandbus. Przekonaj się i Ty!

Dlaczego tak bardzo zależy nam na czasie? Nasze zaangażowanie wynika z troski o naszych pasażerów. Wiemy jak szybko pragną być na miejscu dlatego nasze busy do Anglii Eurotunel wybierają zawsze. Krótsza podróż wpływa bezpośrednio na samopoczucie klientów, co również ma duży wpływ na naszą całą ekipę. Zależy nam na tym, aby wszyscy nasi pasażerowie byli zadowoleni z podróży z nami, dlatego dbamy nie tylko o czas jazdy, ale również  komfortowe warunki. Podróżujemy tylko nowymi busami z wygodnymi fotelami i dużą ilością miejsca dla każdego. Naszym celem jest świadczenie wysokiej jakości usług, które w pełni usatysfakcjonują naszych klientów.

Zależy nam na tym, aby nasze usługi i starania były doceniane. Gonimy rynek i ciągle wprowadzamy nowe udogodnienia, miedzy innymi dlatego busy do Anglii przeprawiają się Eurotunelem. Pomimo możliwości tylko mała garstka przewoźników wybiera ten sposób podróżowania. Jednak my jako nowoczesny przewóz osób i paczek do Polski i Anglii nie tylko korzystam z innowacyjnej możliwości przeprawy przez może, ale również nowocześnie są wyposażone nasze nowe busy. Wyposażenie to nie tylko ergonomiczne siedzenia które mamy, ale również firmowy i sprawdzony ekspres do kawy. Dodatkowo DVD z biblioteką filmową, ledowe oświetlenie nie rażące podróżujących. Rozwijamy się dla naszych pasażerów.

Busy do Anglii Eurotunel nie są droższe

Krąży mit, że busy do Anglii Eurotunel są droższe o kilkadziesiąt złotych w stosunku do przeprawy promem. Otóż drodzy pasażerowie NIEPRAWDA. Jeździmy Eurotunelem, aby zyskać na czasie dla nas wszystkich. Jesteśmy legalną firmą i nie zależy nam na kombinowaniu, naginaniu przepisów celnych etc. Zdajemy sobie sprawę, że przeprawa Eurotunelem poddawana jest rygorystycznym kontrolom, ale dokładnie sprawdzamy reglamentowane towary swoje i pasażerów jeszcze przed odprawą. Chcemy również poinformować co można zabrać do busa i w jakich ilościach, aby odprawa nie była problematyczna, ale o tym w kolejnym artykule.