Busy do Anglii i Polski czy samolot?

Planujesz podróż na trasie Polska Anglia? Zastanawiasz się jaki środek transportu wybrać bus czy samolot? Pomożemy Ci rozważyć problem.  Dlaczego watro wybrać busy do Anglii i Polski Grandbus? Przeanalizowaliśmy to i przedstawiamy plusy i minusy podróżowania z nami:

+ CENY BILETÓW – zawsze stałe, bez względu na to ile przed planowaną podróżą rezerwujesz miejsce w busie. Grandbus to tanie busy Polska Anglia bo już od 350zł za przejazd.

+ TRANSFER Z I NA LOTNISKO – nie musisz dodatkowo podróżować z bagażami. Przyjedziemy po Ciebie pod wskazany adres i dowieziemy w miejsce uzgodnione przy rezerwacji.

+ DODATKOWY BAGAŻ – nie płacisz za bagaż, w cenie biletu zabierasz ze sobą duży pakunek.

+ TŁOK W PODRÓŻY – podróżujesz 9-cio osobowym busem, z wygodnymi siedzeniami i dużą ilością miejsca na nogi.

+ POSIŁKI W PODRÓŻY – w porównaniu do samolotu jadąc busem możesz zabrać ze sobą jedzenie i picie do środka. Dodatkowo organizowane są postoje w miejscach, w których można kupić artykuły spożywcze oraz dłuższy postój w restauracji na obiad.

+ REZERWACJA – wystarczy wypełnić formularz rezerwacji i potwierdzić telefonicznie w ciągu 12 godzin, lub zadzwonić do nas i zamówić miejsce w busie do Anglii i Polski.

+ KONTAKT – jesteś w stałym kontakcie z bliskimi, nie ma potrzeby wyłączania telefonu w dodatku zapewniamy stały dostęp do internetu i prądu.

+/- CZAS PODRÓŻY – niestety jest dłuższy, jednak dzięki przeprawie Eurotunelem znacznie się skraca. Należy zwrócić również uwagę podróżując samolotem, że czas poświęcony na dojazd na i z lotniska oraz spędzony na lotnisku to również czas poświęcony na podróż.

Podsumowanie zalet oferty busy do Anglii i Polski

Podsumowując podróż busem Polska Anglia okazuje się opłacalna. Wybierając transport lądowy zyskasz elastyczność, której nie może zapewnić Ci podróż samolotem. Busy do Anglii i Polski pozwalają decydować o wyjeździe w ostatniej chwili nie nadwyrężając Twojego portfela. Czasu zaoszczędzisz również dokonując łatwej rezerwacji. Zaplanuj swoją podróż, to czas, który możesz poświęcić na relaks, zabierz ze sobą ulubioną książkę lub czasopismo.

Spakuj się i w drogę!