busy do Anglii z lubleskiego

Busy do Anglii z lubelskiego

Busy do Anglii z lubelskiego na każdą okazję. Przejazdy indywidualne, grupowe i firmowe. Tanie przewóz osób do Anglii z Lublina, Zamościa, Krasnegostawu, Chełma, Tomaszowa Lubelskiego i wielu wielu miast w województwie.

Dlaczego Grandbus?

Busy do Anglii z lubelskiego to nasz priorytet. Właśnie w lubelskim znajduje się nasza siedziba, dlatego tak bardzo cenimy sobie wyjazdy z tego województwa. Jako doświadczona firma potrafimy zorganizować wyjazd z każdego miasta i miejscowości. Zapewniamy przejazdy w komfortowych warunkach dzięki nowym busom marki Mercedes Sprinter z wygodnymi siedzeniami i dużą ilością miejsca dla każdego. Podczas podróży dbamy o każdego,  w tym celu zapewniamy dostęp do internetu, prądu oraz kawę i herbatę.

Jaki bagaż?

Wiele lat pracy pozwoliło nam poznać potrzeby pasażerów, dlatego busy do Anglii z lubelskiego umożliwiają zabranie dużego bagażu każdemu. Warunkiem jest limit 40 kilogramów. Bagaż, który zabiera pasażer nie musi być jedną walizką, może zabrać kilka pakunków, które zmieszczą się w limicie wagowym. W bagażu przewozić wszystko, zwracając szczególną uwagę na limit wyrobów tytoniowych i alkoholowych, który obejmuje każdego przekraczającego granicę.

Lista miast, z których wyjeżdżają busy do Anglii z lubelskiego

Bełżyce, Biała Podlaska, Biłgoraj, Bychawa, Chełm, Hrubieszów, Janów Lubelski, Kazimierz Dolny, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Lublin, Łęczna, Łuków, Opole Lubelskie, Parczew, Poniatowa, Puławy, Radzyń Podlaski, Ryki, Szczebrzeszyn, Świdnik, Terespol, Tomaszów Lubelski, Włodawa, Zamość