Busy do Belgii

Zarezerwuj bilet na komfortowe busy do Belgii w systemie door to door.

Zajmujemy się transportem międzynarodowym od wielu lat, w tym czasie zdobyliśmy doświadczenie oraz wiedzę pozwalające nam na świadczenie wysokiej jakości usług przewozowych. Nasze busy Polska Belgia to gwarancja komfortowych podróży bezpośrednio do celu. Każdy wyjazd odbywa się w systemie door to door, który jest zupełnie bezpłatny i gwarantuje podróż spod drzwi domu dokładnie pod adres docelowy. To bardzo wygodne rozwiązanie, które sprzyja bezproblemowemu podróżowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą transportu międzynarodowego oraz rezerwacji biletów.

Dni wyjazdu: poniedziałek i piątek

busy do belgii

Szybka rezerwacja?

Zadzwoń do nas!

Infolinia Polska
+48 728 426 922
Infolinia Polska
+48 696 673 811
Infolinia Anglia
+44 7459 010 367

Nie zwlekaj

Zamów bilet

Zarezerwuj przewóz osób z Polski do Belgii

Możesz zarezerwować przejazd tutaj i potwierdzić go telefonicznie. Wówczas podaną cenę podczas kontaktu będziesz mógł zapłacić w dniu wyjazdu u kierowcy.

[quform id=”1″ name=”Rezerwacja”]

Przewozy do Belgii z Grandbusem

Postaw na przyjemne podróże z doświadczoną firmą. Zadbaliśmy o wygodę w trasie, w naszej flocie są tylko nowe pojazdy z dużą ilością przestrzeni oraz wygodnymi fotelami dla każdego z pasażerów. Wybierając nasze usługi, zyskujesz busy do Belgii z dojazdem pod adres oraz możliwością zabrania dużego bagażu w cenie. Zadbaliśmy również o dodatkowe udogodnienia, które wpływają na jakość podróży.

W cenie biletu na busy Polska Belgia zyskujesz:

Duży limit bagażowy, wystarczający, by zabrać najpotrzebniejsze rzeczy.
Gorącą kawę i herbatę w trasie.
Dojazd spod adresu pod adres.
Podróz bez przesiadek.

busy Polska Belgia

Przewóz osób do Belgii

Korzystaj zawsze, gdy potrzebujesz z usługi transportu osobowego i podróżuj wygodnie. Postawiliśmy na nowe pojazdy z wyposażeniem zapewniającym wysoki poziom komfortu podczas kilkugodzinnych przejazdów. Zamów bilet, a przyjedziemy w wybranym terminie pod adres wskazany przy rezerwacji.

Paczki do Belgii

Przesyłaj wygodnie, bez wychodzenia z domu paczki do Belgii i Polski. Skontaktuj się z nami zamów termin, spakuj paczkę, a przyjedziemy po nią i dowieziemy bezpośrednio do odbiorcy. Transport paczek trwa od 24 do 72 godzin. W przesyłkach może znajdować się niemal wszystko, na życzenie przewozimy nawet rowery i motocykle.

Przeprowadzki do Belgii

Zamiana miejsca zamieszkania łączy się z dużą ilością pracy, nie ma jednak potrzeby, by się tym zamartwiać, wystarczy skorzystać z naszych usług. Gwarantujemy sprawne przeprowadzki z Polski do Belgii i w przeciwnym kierunku. Transportujemy meble, sprzęty oraz drobne rzeczy. Na życzenie zajmujemy się również pakowaniem.