Busy do Niemiec z Polski

Zamów komfortowe busy do Niemiec z doświadczonym przewoźnikiem

Od wielu lat zajmujemy się transportem międzynarodowym i właśnie uruchomiliśmy zupełną nowość w naszej ofercie – busy Polska Niemcy. Rozszerzyliśmy usługi w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów. Gwarantujemy komfortowe podróże w systemie door to door oraz możliwością zabrania dużego bagażu w cenie biletu. Postawiliśmy na nowe pojazdy z indywidualnym wyposażeniem, które w 100% odpowiada potrzebom pasażerów. Każdą trasę planujemy z wyprzedzeniem, w ten sposób skracamy czas podróży. Zapraszamy do wspólnych podróży międzynarodowych.

Dni wyjazdu: poniedziałek i piątek

busy do Niemiec

Szybka rezerwacja?

Zadzwoń do nas!

Infolinia Polska
+48 728 426 922
Infolinia Polska
+48 696 673 811
Infolinia Anglia
+44 7459 010 367

Nie zwlekaj

Zamów bilet

Zarezerwuj przewóz osób z Polski do Niemiec

Możesz zarezerwować przejazd tutaj i potwierdzić go telefonicznie. Wówczas podaną cenę podczas kontaktu będziesz mógł zapłacić w dniu wyjazdu u kierowcy.

[quform id=”1″ name=”Rezerwacja”]

Przewóz osób do Niemiec Grandbusem

Postaw na komfort oraz sprawne podróże w systemie door to door. Decydując się na nasze busy do Niemiec, zyskujesz pewność, że przyjedziemy w terminie pod wskazany adres i dowieziemy Cię i Twój bagaż dokładnie tam, gdzie potrzebujesz. Zarezerwuj bilet telefonicznie lub skorzystaj z formularza rezerwacji, pamiętaj jedynie, aby potwierdzić formularz w ciągu kolejnych 24 godzin od przesłania.

Zyskaj udogodnia w cenie biletu na busy Polska Niemcy:

Duży limit bagażowy, wystarczający, by zabrać najpotrzebniejsze rzeczy.
Gorącą kawę i herbatę w trasie.
Dojazd spod adresu pod adres.
Podróz bez przesiadek.

busy do niemiec i polski

Bus do Niemiec pod adres

Podróżowanie spod drzwi domu bezpośrednio pod adres jest bardzo wygodne i pozwala zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Wybierając nasze busy do Niemiec, zyskujesz usługę door to door w cenie biletu.

Transport bagażu w cenie

Decydując się na nasze usługi, możesz zabrać ze sobą duży bagaż bez dodatkowych opłat. W cenie biletu zapewniliśmy każdemu limit bagażowy wystarczający, by przewieźć wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy.

Komfort podróży

Postawiliśmy na nowe pojazdy z indywidualną zabudową. Dzięki zmianie wnętrza zyskaliśmy przestrzeń odpowiednią do wygodnego podróżowania, zadbaliśmy również o fotele i zamontowaliśmy duże i regulowane.