Busy do Szwajcarii

Postaw na komfortowe i szybkie busy do Szwajcarii.

Oferujemy usługi z zakresu transportu międzynarodowego, jedną z nich są busy Polska Szwajcaria. Gwarantujemy wygodne podróże pod adres, nowymi pojazdami z indywidualnym wyposażeniem. Dbamy o każdy szczegół, każdą trasę planujemy i kontaktujemy się, by poinformować o dokładnej godzinie przybycia. Zarezerwuj bilet i podróżuj razem z nami w systemie door to door. Kursujemy kilka razy w tygodniu bez przesiadek i tracenia czasu. Zapraszamy do skorzystania z szybkiej rezerwacji telefonicznej lub online oraz do kontaktu w celu pozyskania dodatkowych informacji o naszych usługach.

Dni wyjazdu: poniedziałek i piątek

busy do szwajcarii

Szybka rezerwacja?

Zadzwoń do nas!

Infolinia Polska
+48 728 426 922
Infolinia Polska
+48 696 673 811
Infolinia Anglia
+44 7459 010 367

Nie zwlekaj

Zamów bilet

Zarezerwuj przewóz osób z Polski do Szwajcarii

Możesz zarezerwować przejazd tutaj i potwierdzić go telefonicznie. Wówczas podaną cenę podczas kontaktu będziesz mógł zapłacić w dniu wyjazdu u kierowcy.

[quform id=”1″ name=”Rezerwacja”]

Przewóz osób do Szwajcarii

Zarezerwuj bilet i podróżuj wygodnie w systemie door to door. Wiele lat doświadczenia pozwoliło nam stworzyć usługi spełniające potrzeby klientów. Postawiliśmy na komfort, bezpieczeństwo oraz sprawne przejazdy. Aby realizować swoją wizję, nasza flota składa się z nowych pojazdów i pracują u nas kierowcy z doświadczenie mną trasach międzynarodowych. Postaw na nasze usługi i zyskaj wygodną podróż bezpośrednio pod adres.

Wybierz busy Polska Szwajcaria i zyskaj w cenie biletu:

Duży limit bagażowy, wystarczający, by zabrać najpotrzebniejsze rzeczy.
Gorącą kawę i herbatę w trasie.
Dojazd spod adresu pod adres.
Podróz bez przesiadek.

busy z Poslki do Szwajcarii

Paczki do Szwajcarii

Dodatkową usługą w naszej ofercie są paczki do Szwajcarii i Polski, które dostarczamy bezpośrednio pod adres. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, by nadać przesyłkę, a nasz kurier przyjedzie w wyznaczonym terminie po odbiór pod wskazany przy rezerwacji adres. Korzystanie z usługi jest bardzo łatwe.

Przeprowadzki do Szwajcarii

Planujesz zmianę miejsca zamieszkania? Ta usługa spełni Twoje potrzeby. Przeprowadzki z Polski do Szwajcarii jeszcze nigdy nie były tak łatwe. Zamów termin, a przewieziemy wszystko, co chcesz zabrać ze sobą w nowe miejsce. Gwarantujemy szybki transport, a na specjalne życzenie dodatkową usługę pakowania.

Przewóz osób do Szwajcarii

Komfortowe podróże w systemie door to door zawsze, gdy potrzebujesz. Wystarczy zarezerwować bilet, a w wybranym terminie przyjedziemy, by zabrać Cię w podróż bezpośrednio pod adres w Szwajcarii. Gwarantujemy sprawne podróże bez przesiadek i tracenia czasu w korzystnej cenie.