Nietypowy sezon letni i nasze busy Polska Anglia

Od marca jesteśmy w stałej niepewności jutra i co chwilę dowiadujemy się o nowych zmianach od Ministerstwa Zdrowia, które musimy wprowadzać od zaraz zarówno w firmie, jak i w życiu prywatnym. Świadcząc busy Polska Anglia musimy przestrzegać nie tylko zasad w kraju, ale również w państwach przez które przejeżdżamy i w Wielkiej Brytanii. Zasad muszą przestrzegać również nasi pasażerowie. Dokładamy wszelkich starań, by bez względu na okoliczności podróżujący z nami czuli się komfortowo i bezpiecznie. Śledzimy na bieżąco sytuację w kraju i na świecie, jesteśmy świadomi zagrożenia, dlatego dokładamy wszelkich starań i damy o wysoki poziom higieny.

Zmiany w systemie pracy

Zostaliśmy zmuszeni do rygorystycznych rozwiązań dotyczących pasażerów, w czego wyniku musimy zbadać termometrem każdego z wsiadających do pojazdu. Jeśli chodzi o czystość naszych pojazdów to jest na równie wysokim poziomie, jak do tej pory. Każdy bus do Anglii sprzątamy i ozonujemy przed wyjazdem. Ozonowanie samochodów pozwala na zwalczenie bakterii, wirusów, drobnoustrojów i nieprzyjemnych zapachów. Dzięki temu każdy pasażer ma pewność, że wsiada do zdezynfekowanego pojazdu. Czystość to gwarancja komfortu i dobrego samopoczucia, dlatego tak o nią dbamy w naszych pojazdach.

Wymagania dotyczące pasażerów wybierających busy Polska Anglia

Każdy z podróżujących z nami powinien mieć przy sobie maseczkę oraz płyn do dezynfekcji, mamy to wszystko na stanie naszych busów, ale wiemy, że zazwyczaj pasażerowie wolą mieć własne ze względu na komfort. Zawsze zatrzymujemy się w sprawdzonych miejscach, które przestrzegają zasad Państwowej Stacji Sanitarnej. Prosimy o to, by w razie objawów choroby, powiadomić nas o sytuacji. Jesteśmy wyrozumiali a w naszym interesie jest dobro naszych pasażerów.

Zapraszamy do rezerwacji biletów na przewóz osób do Anglii i Polski telefonicznie, przez formularz oraz do zakupu online przez stronę. Cieszymy się, że pomimo nieciekawej sytuacji na świecie, nasi klienci nie tracą wiary i prosperują, jak przed pandemią. Życzymy wszystkim zdrowia!