Szybkie paczki Polska Anglia Door to Door – jak wygląda wysyłka?

Transportem międzynarodowym zajmujemy się od wielu lat, dlatego mamy doświadczenie i wiedzę dotyczącą tego, jak wysyłać paczki Polska Anglia. Podstawą każdej wysyłki jest zamówienie usługi na termin. U nas można zamówić transport kontaktując się z nami telefonicznie lub przez naszą stronę. Podczas rezerwacji terminu należy wskazać wielkość paczki oraz adresy nadania i odbioru przesyłki. Kontaktujemy się przed przyjazdem, by wskazać dokładną godzinę, o której będziemy po przesyłkę lub z przesyłką.

Busy do Anglii w każdy poniedziałek i czwartek

Dwa razy w tygodniu organizujemy wyjazdy do Anglii, przewozimy paczki, rowery, meble, materiały budowlane, a nawet palety, a wszystko odbywa się spod drzwi domu pod dom. Dbamy o to, by wszystko dotarło na miejsce w nienaruszonym stanie. Jesteśmy doświadczeni w swojej branży i gwarantujemy najwyższą jakość usług. Przypominamy również o tym, że odpowiednie pakowanie paczek ma bardzo duże znaczenie. Podstawą jest zabezpieczanie kruchych przedmiotów oraz oznaczanie, gdy znajduje się w nich coś kruchego. Polecamy swoim klientom wypełniać wolne przestrzenie w pakunkach np. folią bąbelkową, dzięki temu nie będzie się nic w nich przesuwać. Wszystkie przesyłki są ubezpieczone, dlatego paczkę należy otworzyć w obecności kuriera i w razie potrzeby spisać protokół. Zależy nam na tym aby paczki Polska Anglia docierały na miejsce w nienaruszonym stanie, ale również jesteśmy w pełni odpowiedzialni za ewentualne uszkodzenia w czasie transportu.

Paczki Polska Anglia to usługa dla każdego

Z naszej oferty może skorzystać  każdy, obsługujemy całą Polskę południową i środkową oraz całą Anglię. Wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie lub online by zamówić transport. Jesteśmy dostępni pod telefonem 7 dni w tygodniu, natomiast online 24 godziny na dobę. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów, w swojej ofercie mamy również przewóz osób do Anglii i przeprowadzki.

Wyjazdy do Anglii odbywają się w każdy poniedziałek i czwartek, natomiast busy z Anglii do Polski jeżdżą w środy i soboty. Zadzwoń i umów termin.