Dlaczego GrandBus to najlepsze busy do Polski?

Zacznijmy od tego, że nazywamy się Grandbus i swoje poczynania w transporcie rozpoczęliśmy już dawno temu. Transport osób i bagaży to w tej chwili główny cel naszych działań i tu kierujemy swoją ofertę. Busy do Anglii i Polski mają dla nas szczególne znaczenie, ponieważ przez lata praktyki poznaliśmy dokładnie tą strefę branży i wymagania klientów podróżujących na tej trasie. Doświadczenie i znajomość potrzeb pozwoliło nam stworzyć kompleksową ofertę. Najlepsze busy do Polski to nasza usługa, która cieszy się dużym powodzeniem naszych rodaków, ale również zagranicznych sąsiadów, którzy coraz częściej odwiedzają nasz kraj w różnych celach. Polska jest bardzo atrakcyjnym krajem pod względem zabytków, przyrody i wyjątkowego spokoju. Dlatego własnie coraz częściej staje się przystankiem dla turystów, których bardzo chętnie przewozimy.

Najlepsze busy do Polski – wyjątkowa oferta

Własnie taką ofertę mamy – wyjątkową i dostępną dla wszystkich. Oferujemy tanie usługi od 350 zł za przejazd. Busy do Polski jeżdżą w usłudze Door to Door. Oznacza to, że zabieramy każdego spod adresu w Anglii wskazanego przy rezerwacji i dowozimy pod konkretny adres w Polsce. Podróżując z nami pasażerowie mają zagwarantowaną rozrywkę oraz klimatyzację, ogrzewanie, indywidualne oświetlenie, wygodne siedzenia, a nawet gorącą kawę i herbatę.

Skąd wyjeżdżamy i gdzie dojeżdżamy?

Nasze busy do Polski wyjeżdżają z wielu miast Anglii i dojeżdżają do 13 województw w naszym kraju. Dokładna lista miast znajduje się w zakładce trasy na naszej stronie. Jeśli miasta bądź miejscowości na terenie Polski lub Anglii nie ma na naszej liście wystarczy się z nami skontaktować telefonicznie i wyrazić chęć podróży. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, dzięki temu podróżujesz kiedy i gdzie chcesz.

Rezerwacja busa do Polski

Mamy dla naszych klientów kilka możliwości rezerwacji. Szybka i prosta jest rezerwacja telefoniczna, której można dokonać pod nr tel. [PL] +48 728 426 922, [PL] +48 696 673 811,  [EN] +44 7425 610 505. Innym sposobem jest dostępna 24/7 rezerwacja online, której można dokonać wypełniając formularz rezerwacji dostępny na stronie głównej i kilku innych zakładkach.

Zarezerwuj busa, spakuj się i czekaj na nasz przyjazd. Jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym. Pamiętaj, że mamy najlepszą ofertę na rynku.