Wiele firm, mnóstwo pytań i wątpliwości oraz jedna konkretna odpowiedź. Poznaj naszą opinię na temat branży przewozowej opartą na doświadczeniu oraz wiedzy, którą posiadamy.

Firma świadcząca usługi przewozowe – idealny przewoźnik do Anglii

Twój przejazd do Anglii musi być komfortowy, bezpieczny i szybki, aby taki był musisz wybrać odpowiednią firmę. W takich chwilach warto jest postawić na Grandbus. Jesteśmy firmą z doświadczeniem i wiedzą zdobywaną latami. My jako przewoźnik do Anglii zapewnimy Ci wszystko, czego potrzebujesz w trasie.

Podróże Door to Door – dlaczego warto podróżować w tym systemie?

Podróż może być łatwa i bez zmartwień. Podstawą bezproblemowej podróży jest system Door to Door, który pozwala Ci wybrać adres startowy i mety podróży. Z tym rozwiązaniem wiążą się same korzyści zarówno pieniężne jak i czasowe. Wybierając nasze busy do Anglii nie musisz martwić się o dodatkowy transport, dojeżdżać oraz dodatkowo płacić. U nas masz wszystko w cenie biletu i to Ty wybierasz skąd Cię zabierzemy i gdzie dowieziemy.

Komfort w busie – czy to możliwe?

Choć komfort w busie wydaje się niemożliwy to warto przeanalizować to co proponują firmy. My jako przewoźnik do Anglii postawiliśmy na wygodę i rozrywkę, która pozwala naszym pasażerom podróżować w przyjaznych warunkach. Znaczący jest fakt, że postawiliśmy na nowe busy marki Mercedes Sprinter w bogatej wersji. Sprawna klimatyzacja i ogrzewanie to dla nas podstawa. Busy Polska Anglia, które proponujemy posiadają wygodne, kapitańskie siedzenia z dużą ilością miejsca na nogi. Wyjątkowe jest również dodatkowe wyposażenie naszych busów ponieważ postawiliśmy na umilanie czasu. W naszych samochodach znajdują się gniazdka 220-230 V, za pomocą których można naładować telefon, laptop lub tablet, dodatkowo zamontowaliśmy DVD, oraz WiFi. Zadbaliśmy również o takie szczegóły jak dobrze brzmiące radio i przyjazne oświetlenie. Każdą podróż umilamy kawą z markowego ekspresu.

Bezpieczeństwo – jak o nie dbamy?

Bezpieczne podróże to dla nas podstawa, dlatego wszystkie nasze pojazdy są nowe w pełni sprawne i systematycznie kontrolowane. O bezpieczną podróż dbają również pasy bezpieczeństwa przy każdym siedzeniu oraz wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy. Musimy również wspomnieć, że nasze busy do Anglii nie poruszają się z maksymalną prędkością 130 km/godz. Naszym sposobem na bezpieczeństwo jest również wybieranie sprawdzonych tras ekspresowych i płatnych autostrad