Do Anglii: poniedziałek i czwartek Do Polski: środa i sobota
Download WordPress Themes
Download Nulled WordPress Themes
Download Best WordPress Themes Free Download
Download Nulled WordPress Themes
udemy free download
download intex firmware
Download Premium WordPress Themes Free
free download udemy course

Wiele firm, mnóstwo pytań i wątpliwości oraz jedna konkretna odpowiedź. Poznaj naszą opinię na temat branży przewozowej opartą na doświadczeniu oraz wiedzy, którą posiadamy.

Firma świadcząca usługi przewozowe – idealny przewoźnik do Anglii

Twój przejazd do Anglii musi być komfortowy, bezpieczny i szybki, aby taki był musisz wybrać odpowiednią firmę. W takich chwilach warto jest postawić na Grandbus. Jesteśmy firmą z doświadczeniem i wiedzą zdobywaną latami. My jako przewoźnik do Anglii zapewnimy Ci wszystko, czego potrzebujesz w trasie.

Podróże Door to Door – dlaczego warto podróżować w tym systemie?

Podróż może być łatwa i bez zmartwień. Podstawą bezproblemowej podróży jest system Door to Door, który pozwala Ci wybrać adres startowy i mety podróży. Z tym rozwiązaniem wiążą się same korzyści zarówno pieniężne jak i czasowe. Wybierając nasze busy do Anglii nie musisz martwić się o dodatkowy transport, dojeżdżać oraz dodatkowo płacić. U nas masz wszystko w cenie biletu i to Ty wybierasz skąd Cię zabierzemy i gdzie dowieziemy.

Komfort w busie – czy to możliwe?

Choć komfort w busie wydaje się niemożliwy to warto przeanalizować to co proponują firmy. My jako przewoźnik do Anglii postawiliśmy na wygodę i rozrywkę, która pozwala naszym pasażerom podróżować w przyjaznych warunkach. Znaczący jest fakt, że postawiliśmy na nowe busy marki Mercedes Sprinter w bogatej wersji. Sprawna klimatyzacja i ogrzewanie to dla nas podstawa. Busy Polska Anglia, które proponujemy posiadają wygodne, kapitańskie siedzenia z dużą ilością miejsca na nogi. Wyjątkowe jest również dodatkowe wyposażenie naszych busów ponieważ postawiliśmy na umilanie czasu. W naszych samochodach znajdują się gniazdka 220-230 V, za pomocą których można naładować telefon, laptop lub tablet, dodatkowo zamontowaliśmy DVD, oraz WiFi. Zadbaliśmy również o takie szczegóły jak dobrze brzmiące radio i przyjazne oświetlenie. Każdą podróż umilamy kawą z markowego ekspresu.

Bezpieczeństwo – jak o nie dbamy?

Bezpieczne podróże to dla nas podstawa, dlatego wszystkie nasze pojazdy są nowe w pełni sprawne i systematycznie kontrolowane. O bezpieczną podróż dbają również pasy bezpieczeństwa przy każdym siedzeniu oraz wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy. Musimy również wspomnieć, że nasze busy do Anglii nie poruszają się z maksymalną prędkością 130 km/godz. Naszym sposobem na bezpieczeństwo jest również wybieranie sprawdzonych tras ekspresowych i płatnych autostrad