Bus z Anglii do Polski bilet rozszerzony

Zasięg Londyn +200km

przewóz osób do Polski z Anglii

Cena przejazdu

500,00 

Wyjazdy: wtorek i piątek

W cenie biletu:
przewóz osób z adresu pod adres
bagaż do 30kg
ubezpieczenie NNW

Z rozszerzonej strefy bus do Polski z Anglii, miasta

Swindon, Bath, Bristol, Chippenham, Cheltenham, Gloucester, Coventry, Royal Leamington Spa, Northampton, Kettering, Cobry, Peterborough, Cambridge, Bury St Edmunds, Norwich, Ipswich, Colchester, Fakenham i wiele innych miast.

Cena biletu i warunki rezerwacji

Cena biletu jest ściśle związana z odległością, którą w busie pokonuje pasażer. Możesz zarezerwować bilet telefonicznie lub online i zapłacić w chwili, gdy bus z Anglii do Polski przyjedzie po Ciebie pod adres lub zapłacić z góry i przygotować się na nasz przyjazd.

400 zł / os

Bus z Anglii do Polski
bilet podstawowy

Maksymalnie do 200 km od Londynu

DNI WYJAZDU:
Wtorek i Piątek

600 zł / os

Bus z Anglii do Polski
bilet maxi

Zasięg nawet do 400 km od Londynu

DNI WYJAZDU:
Wtorek i Piątek

Powrót połączony z przeprowadzką? Zadzwoń do nas!

Możesz do woli łączyć dostępne u nas usługi. Jeśli planujesz powrót do Polski łącznie z przeprowadzką zamów taką usługę telefonicznie, a zadbamy o to, by zapewnić Ci korzystną cenę.

Rezerwacja jest bezpieczna i nie wiąże się z dodatkową opłatą.

U nas płacisz tylko za bilet, wszystkie udogodnienia w tym dojazd Door to Door i duży bagaż zapewniamy gratis. Decydując się na przewóz osób do Polski z Anglii, płacisz tylko raz, kwotę zgodną z pokonywaną odległością.

Dodatkowe informacje odnośnie oferty

Przewóz osób do Polski z Anglii w środę i sobotę

Kursujemy systematycznie, abyś zawsze mógł zamówić bilet w terminie, który odpowiada Twoim osobistym planom. Każdego tygodnia możesz zamówić busy z Anglii do Polski w środę lub sobotę i mieć pewność, że kolejnego dnia  będziesz na miejscu. Podróż z nami trwa około 20 godzin, w tym czasie możesz zająć się oglądaniem filmów, czytaniem książki, rozmową z innymi pasażerami lub czymś innym.

Transport z adresu pod adres w ofercie Grandbus

Każdy zakupiony bilet zapewnia podróż spod adresu pod adres. To Ty wybierasz, skąd Cię zabierzemy i gdzie dowieziemy. Na podstawie adresów podanych przy rezerwacji planujemy trasę. Pamiętaj aby podczas kontaktu z nami podać nam wszystkie niezbędne informacje, to znacznie ułatwia pracę. Dzięki dokładnym danym mamy możliwość zaplanowania trasy a to sprawia, że przewóz osób do Polski z Anglii jest możliwy w znacznie krótszym czasie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bus z Anglii do Polski bilet rozszerzony”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *