Bus z Anglii do Polski bilet maxi

Zasięg Londyn +400km
przewozy Anglia Polska

Cena przejazdu

600,00 

Wyjazdy: wtorek i piątek

W cenie biletu:
przewóz osób z adresu pod adres
bagaż do 30kg
ubezpieczenie NNW

Przewozy Anglia Polska door to door

Wszystkie podróże z nami odbywają się spod adresu pod adres. Podczas rezerwacji musisz wskazać adres, pod który mamy po Ciebie przyjechać i adres, pod który planujesz podróż. Na tej podstawie planujemy każdy przejazd zwracając uwagę na czas jazdy.

Zasięg maxi to przewóz osób z Anglii i Walii do Polski

Bilet w największym zasięgu pozwoli ci podróżować do Polski z odległych części Anglii. Sprawdź dokładnie, w jakiej strefie znajduje się adres, spod którego planujesz podróż i wybierz bilet. Jeśli nie jesteś pewien wyboru, skontaktuj się z biurem obsługi.

 400 zł / os

Bus z Anglii do Polski
bilet podstawowy

Maksymalnie do 100 km od Londynu

DNI WYJAZDU:
Wtorek i Piątek

500 zł / os

Bus z Anglii do Polski
bilet rozszerzony

Maksymalnie do 200 km od Londynu

DNI WYJAZDU:
Wtorek i Piątek

Brakuje Twojej lokalizacji w naszym zasięgu? Zadzwoń!

Jeśli adresu, spod którego chcesz podróżować nie znalazłeś na mapie skontaktuj się z nami telefonicznie. Z pewnością przyjedziemy, by zabrać Cię w podróż do Polski.

Zapłacisz za bilet wygodnie online po potwierdzeniu rezerwacji

Kliknij „KUP BILET” i poczekaj na kontakt z biura i potwierdzenie. Nasz konsultant sprawdzi, czy wybrałeś odpowiednią strefę, a następnie prześle zalecenia dotyczące opłaty online. Dbamy o to, byś wybrał odpowiedni bilet i nie przepłacił.

Dodatkowe informacje odnośnie oferty

Przewozy Anglia Polska, czyli komfort w rozsądnej cenie

Stawiamy na komfort podróżowania, a jednoczenie na niewygórowane ceny biletów. Od dawna zajmujemy się tą branżą, dzięki temu znamy potrzeby klientów oraz możliwości naszych busów i usług. Ceny biletów zaczynają się od 345 zł za przejazd, jest to niewygórowana kwota, biorąc pod uwagę jakość usług, darmowy limit bagażowy oraz możliwość podróżowania spod adresu pod adres. W naszych usługach nie ma ukrytych opłat. Decydując się na nasze busy z Anglii do Polski nie musisz się niczego obawiać, a jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami telefonicznie, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Profesjonalny transport, w tym przeprowadzki międzynarodowe

Zajmujemy się transportem osobowym oraz przewozem paczek, zwierząt i przeprowadzkami. Jeśli zmieniasz właśnie miejsce zamieszkania, to przeprowadzki z Anglii do Polski są odpowiednią usługą dla Ciebie. Organizujemy transport rzeczy, mebli, sprzętu RTV i AGD, a nawet rowerów i motocykli. Skontaktuj się z nami telefonicznie i zamów usługę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Usługę przeprowadzki wykonujemy w dowolnym terminie, obejmuje ona załadunek, transport i rozładunek, a na specjalne życzenie nawet pakowanie. Więcej informacji na ten temat znajduje się w zakładce przeprowadzki.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bus z Anglii do Polski bilet maxi”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *