Bus Polska Anglia zasięg rozszerzony

Zasięg Londyn +200km

cena busa Polska Anglia

Cena przejazdu

400,00 

Wyjazdy: wtorek i piątek

W cenie biletu:
przewóz osób z adresu pod adres
bagaż do 30kg
ubezpieczenie NNW

Jak wybrać zasięg i nie przepłacać za bilet?

Sprawdź dokładnie, w której strefie znajduje się miejscowość, do której planujesz podróżować. Jeśli nie jesteś pewien swojego wyboru skontaktuj się z naszym biurem obsługi. Pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję biletu.

Co daje mi zakup biletu na busy do Anglii online

Kupując bilet online masz gwarancję podróży w systemie Door to dor w wybranym terminie. Płacąc przelewem, nie musisz martwić się opłatą za bilet w dniu wyjazdu. Zakup biletu gwarantuje, że przyjedziemy w wybranym terminie, by zabrać Cię w podróż.

345 zł / os

Bus Polska Anglia bilet
podstawowy

Maksymalnie do 200 km od Londynu

DNI WYJAZDU:
Poniedziałek i Czwartek

450 zł / os

Bus Polska Anglia bilet
maxi

Zasięg nawet do 400 km od Londynu

DNI WYJAZDU:
Poniedziałek i Czwartek

Co zrobić gdy podróżujemy w kilka osób?

Planując podróż grupą, skontaktuj się z nami a cena busa Polska Anglia będzie korzystniejsza. Zadzwoń do nas również, jeśli z przyjaciółmi/rodziną chcesz podróżować w jednym  busie.

Kiedy i jak otrzymam potwierdzenie rezerwacji?

Potwierdzenie rezerwacji wyślemy do Ciebie w wiadomości SMS. Pamiętaj, że zarówno zakup biletu, jak i rezerwacja gwarantuje, że przyjedziemy w wybranym przez Ciebie terminie, by zabrać Cię w podróż. 

Dodatkowe informacje odnośnie oferty

Większy zasięg na przewóz osób do Anglii

Im większy zasięg wybierzesz, tym dalej możesz podróżować. Wybierając bilet na busy do Anglii, dokładnie sprawdź, czy adres, pod który planujesz podróż, znajduje się w zasięgu strefy. Jeśli masz wątpliwości związane z wyborem biletu, skontaktuj się z nami telefonicznie lub online.

Cena busa Polska Anglia nie musi być wysoka

Zadbaliśmy o to, by ceny naszych biletów nie były wygórowane. Zależy nam na tym, aby każdy z naszych pasażerów mógł wyruszyć w podróż, nie nadwyrężając kieszeni. Cena busa Polska Anglia jest dostosowana do warunków panujących na rynku transportowym. Usługi które oferujemy to również gwarancja jakości w tym komfortu, bezpieczeństwa i przejazdu w terminie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wspólnych podróży.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Bus Polska Anglia zasięg rozszerzony”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *