Spędź święta w domu

Boże Narodzenie to magiczny czas, który każdy chce spędzić z rodziną. Grandbus oferuje busy do Polski i Anglii w okresie przedświątecznym. Grudzień to zawsze okres wzmożonych wyjazdów i przyjazdów, jedni wracają do domów, inni wyjeżdżają do rodziny i znajomych. Dlatego jeśli planujesz podróż, aby nic nie pokrzyżowało Twoich planów musisz zamówić busa z wyprzedzeniem. Działając w ten sposób będziesz miał pewność, że wrócisz na określony czas do domu oraz unikniesz zmartwień, szybkiego organizowania i przejazdu z przewoźnikiem, który nie spełni Twoich oczekiwań. Nie warto psuć sobie humor przed świętami.

Rezerwuj busy do Polski i Anglii online

Wiele osób zamawia przejazd dużo wcześniej, ale my mamy jeszcze kilka wolnych miejsc specjalnie dla Ciebie. Zarezerwuj przejazd i spokojnie planuj święta z rodziną. Rezerwacja jest bardzo prosta i zajmie Ci tylko chwilę.

Busy do Polski i Anglii – Rezerwacja

Uruchomiliśmy aż dwie możliwości rezerwacji biletów:
1. Szybka rezerwacja online – wystarczy wypełnić formularz rezerwacji i potwierdzić telefonicznie w ciągu 12 godzin.
2. Rezerwacja telefoniczna pod numerem tel. [PL] +48 728 426 922, [PL] +48 696 673 811, [EN] +44 7425 610 505.

Dodatkowe informacje

Usługa Door to Door działa nawet w święta, zabierzemy Cię skąd chcesz i zawieziemy gdzie potrzebujesz. Wielkość bagażu wliczonego w bilet również się nie zmienia, to aż 40 kg. Podróżuj z nami komfortowo i wygodnie, tak jak lubisz.