Busy do Holandii

Busy do Holandii zarezerwuj teraz online. Prosimy o potwierdzenie przejazdu w przeciągu 12h od przesłania formularza.

Please wait...

Busy do Holandii i Polski

Busy do Holandii z Polski dla każdego. Szybki przejazd z 12 województw z adresu pod adres. Komfortowy przejazd busem w obydwu kierunkach po dobrych cenach. Busy Polska Holandia w cenie od 320 zł. Rezerwacja miejsca telefoniczna lub poprzez formularz (pamiętaj, aby potwierdzić przejazd w 12 godzin od wysłania formualrza).

Rezerwuj na:

Poniedziałek i Czwartek

Zadzwoń do nas:

[PL] +48 728 426 922
[PL] +48 696 673 811

BUSY DO HOLANDII

Grandbus wychodząc na przeciw swoim klientom uruchamia przewozy do Holandii z Polski. Otrzymujemy wiele zapytań odnośnie przejazdu do krajów Beneluksu, a więc postanowiliśmy oficjalnie uruchomić kierunek na mapie naszych przewozów. Oczywiście kurs do Holandii jest na trasie busy do Anglii, co tym bardziej determinuje nas do uzupełnienia naszej oferty. Przejazd do Holandii trwa zazwyczaj do 20 godzin. Jazda odbywa się samochodem Mercedes Sprinter zarejestrowanym na 9 osób. Na każdy przejazd przypada 7 miejsc dla pasażerów. Busy do Holandii obejmują przewóz osób, zwierząt i paczek. Zachęcamy do korzystania z komfortowych przewozów Grandbus, w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Tanie przewozy do Holadnii

Cena busa do Holadnii już od 320 zł i wiemy, że to dobra oferta. Standardowy przejazd do Niemiec z Lubelszczyzny wynosi około 300 zł, a więc podróżuje kilkaset kilometrów dalej w porównywalnej cenie i to z adresu pod adres bez żadnych przesiadek. Zachęcamy wszystkich, którzy podróżuj w celach zarobkowych i rekreacyjnych na trasie Polska Holandia do rezerwacji miejsc. Z nami możesz liczyć na pewny i bezpieczny transport w obydwu kierunkach.

Busy z Polski do Holandii

Busy z Polski do Holandii obejmują swoim zasięgiem następujące województwa: lubelskie, mazowieckie, podkarpackie, małopolskie, kujawsko-pomorskie, śląskie, dolnośląskie, opolskie, lubuskie, wielkopolskie, łódzkie i świętokrzyskie. Dni wyjazdu z Polski to poniedziałek i czwartek. Bus z Holandii do Polski odjeżdża w środę i sobotę. Dla stale podróżujących przygotowaliśmy specjalne rabaty i pewne warunki rezerwacji. Rozpoczęcie świadczenia usługi zaczyna się w momencie opłacenia biletu u kierowcy.

Paczki do Holandii busem

Paczki do Holandii busem – czemu nie! W ofercie mamy już paczki do Anglii busem, a więc przyszedł czas również na Holandię. Odbieramy przesyłki z adresu i dowozimy pod adres (jak klasyczna firma kurierska). Przesyłka z Polski do Holandii zostanie dostarczona w przeciągu 24 godzin od momentu jej odebrania przez kierowcę. Jeździmy sprawnie z adresu pod adres. Paczki są ubezpieczone. Jeżeli chcesz nadać paczkę do Holandii skorzystaj z formularza poniżej.

Krótkie info do – busy z Polski do Holandii

Rezerwacji możesz dokonać na dwa sposoby:

1. Rezerwacja online – tutaj wypełniasz formularz o dowolnej porze dnia czy nocy, następnie w przeciągu 12h potwierdzasz swoją chęć przejazdu dzwoniąc pod nr: [PL] +48 728 426-922 lub +48 696 673-811.

2. Możesz zarezerwować również przejazd telefonicznie. Jeżeli chcesz jednocześnie zapytać o możliwość rezerwacji w terminie np. z dnia na dzień, to polecamy kontakt telefoniczny w celu ustalenia wolnych miejsc. W tym przypadku potwierdzenie przejazdu będzie natychmiastowe.