Busy do Holandii

Podróżuj z nami po Europie! Wybierz komfortowe busy do Holandii.

Postaw na doświadczoną firmę transportową i podróżuj z nami spod adresu pod adres. Kursujemy kilka razy w tygodniu i zapewniamy busy Polska Holandia w wysokim standardzie. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zbudować transport, który jest sprawny, wygodny i dopasowany do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych naszymi usługami. Nasza infolinia jest czynna każdego dnia, a obsługa stale gotowa by udzielać informacji dotyczących usług oraz przyjmować rezerwację. Wybierz sposób rezerwacji i zamów bilet na dowolny termin.

Dni wyjazdu: poniedziałek i piątek

busy do Holandii

Szybka rezerwacja?

Zadzwoń do nas!

Infolinia Polska
+48 728 426 922
Infolinia Polska
+48 696 673 811
Infolinia Anglia
+44 7459 010 367

Nie zwlekaj

Zamów bilet

Zarezerwuj przewóz osób z Polski do Holandii

Możesz zarezerwować przejazd tutaj i potwierdzić go telefonicznie. Wówczas podaną cenę podczas kontaktu będziesz mógł zapłacić w dniu wyjazdu u kierowcy.

[quform id=”1″ name=”Rezerwacja”]

Przewóz osób do Holandii z Grandbusem

Podróżuj komfortowo w systemie door to door. Postaw na busy do Holandii z doświadczoną firmą i nie martw się o dodatkowe dojazdy. Korzystając z tej usługi, oszczędzasz pieniądze oraz czas. Swoim pasażerom w cenie biletu zapewniamy również duży limit bagażowy, który pozwala na zabranie wszystkich najpotrzebniejszych rzeczy. Zapraszamy do kontaktu oraz wspólnych podróż na trasie Polska – Holandia.

Zyskaj udogodnia w cenie biletu na busy Polska Holandia:

Duży limit bagażowy, wystarczający, by zabrać najpotrzebniejsze rzeczy.
Gorącą kawę i herbatę w trasie.
Dojazd spod adresu pod adres.
Podróz bez przesiadek.

busy z polski do holandii

Busy do Holandii

Oferujemy przewóz osób kilka razy w tygodniu. Gwarantujemy komfortowe i bezpieczne podróże spod adresu pod adres. Wystarczy skontaktować się telefonicznie i zarezerwować bilet, a przyjedziemy w wybranym terminie, by zabrać cię w wygodną podróż z Polski bezpośrednio pod adres za granicą. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Paczki do Holandii

Dodatkową usługą, którą uruchomiliśmy w ofercie ze względu na potrzeby naszych klientów, są paczki do Holandii. Z tej usługi można korzystać bez wychodzenia z domu, ponieważ również odbywa się w systemie door to door. Wystarczy zadzwonić do nas i zamówić termin, spakować paczkę, a my zajmiemy się jej transportem.

Przeprowadzki do Holandii

Usługa przeprowadzki jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich planujących zmianę miejsca zamieszkania, ale nie chcących porzucać swoich dóbr materialnych. Transportujemy meble, sprzęt RTV i AGD, drobne rzeczy, rowery, a nawet motocykle i skutery. Zadzwoń i zamów termin swojej przeprowadzki z Polski do Holandii.