0
Paczki do Anglii - Grandbus - Paczki busem do Anglii Door to Door

Szybkie
Paczki do Anglii

Zamów kuriera pod adres i przesyłaj paczki do Anglii bez wychodzenia z domu. Grandbus zawsze do Twojej dyspozycji.

Standardowe paczki już od 199 zł

maksymalne wymiary: 50 x 50 x 50

Duże paczki już od 249 zł

maksymalne wymiary: 70 x 70 x 70

Rowery / motocykle od 299 zł

wymiary i waga do uzgodnienia

RTV I AGD już od 299 zł

Cena około 8 zł za 1 cal

Przesyłki Polska Anglia

Sprawdź, jak pracujemy i jak wyglądają nasze usługi. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby paczki do Anglii i Polski docierały na miejsce w jak najkrótszym czasie.

paczki do Anglii Door to Door

Szybka dostawa

Dbamy o to, by czas dostarczenia przesyłki był możliwie jak najkrótszy, dlatego odbieramy i dostarczamy ją osobiście. Dodatkowo planujemy trasę, skracając jej czas.

paczki busem do Anglii pod adres

Paczka z adresu pod adres

Wszystkie paczki do Anglii i Polski przewozimy spod adresu pod adres, które wskażesz przy zamówieniu usługi. Opcja Door to Door jest wygodna i oszczędza Twój czas.

paczki Polska Anglia

Ubezpieczony transport

Jesteśmy legalną firmą i dbamy o każdy aspekt naszych usług, w tym o ubezpieczenie powierzonych nam przesyłek na czas transportu.

Nadaj paczkę tutaj

Wypełnij formularz i zgłoś przesyłkę do wyceny. Zadzwoń do nas aby potwierdzić nadanie i poznać koszt usługi.

[quform id=”3″ name=”Paczki”]

Paczki do Anglii
informacje dodatkowe

Zabezpieczenie paczki Polska Anglia przed ryzykiem uszkodzeń

Pamiętaj o tym, że to czy paczka dojedzie w całości na miejsce, w dużej mierze zależy od Ciebie. Podczas pakowania, zabezpiecz kruche rzeczy, a zbędną przestrzeń wypełnij np. folią bąbelkową. Dzięki dodatkowemu wypełnieniu przedmioty nie będą się przesuwały. Paczki do Anglii, które zawierają delikatną zawartość, warto opisać z każdej strony np. „SZKŁO”.

Co wpływa na cenę paczki do Anglii i Polski – zasady wyceny

Każdą przesyłkę wyceniamy indywidualnie na podstawie jej wielkości i wagi. Dodatkowym czynnikiem, który wpływa na cenę przesyłki, jest odległość w kilometrach, którą muszą pokonać busy do Anglii, by dostarczyć ją na miejsce. Zamawiając usługę, skontaktuj się z nami osobiście, by wycenić paczkę. Dla wszystkich stałych klientów mamy promocje na kolejne usługi u nas.

Dzień odbioru przesyłki door to door i jej dostarczenie (max 72h)

Dbamy o to, by powierzone nam pakunki docierały możliwie najszybciej od nadawcy do odbiorcy. W czasie podróży nie jesteśmy jednak w stanie wpłynąć na sytuację na drodze. Z tego względu przewidywany czas dostarczenia paczki busem do Anglii i Polski określamy na 72 godziny, jednak zazwyczaj usługę wykonujemy w ciągu 48 godzin od odebrania pakunku od nadawcy.

Obowiązuje bezwzględny zakaz nadawania paczki do Anglii lub Polski zawierającą alkohol i wyroby tytoniowe!

Po więcej przydatnych informacji oraz pytań i odpowiedzi na pytania dotyczące transportu przysyłek zapraszamy do działu FAQ.