przewóz zwierząt do Anglii

Przewóz zwierząt do Anglii

Przewóz zwierząt do Anglii z Grandbusem to komfort i bezpieczeństwo dla Twojego pupila.

Poszerzyliśmy ofertę przewozową obejmującą dotychczas tylko busy do Anglii i paczki o przewóz zwierząt do UK. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów pojedliśmy decyzję o stworzeniu oferty. Dotychczas prowadziliśmy przewóz zwierząt do Anglii na specjalnie życzenie i niejednokrotnie sprawdziliśmy się w tej roli. Oferta obejmuje przewóz door to door.

Jak wyprawić w podróż zwierzę za granicę?

Oczywiście nie możemy jedynie przekazać naszego pupila kierowcy busa i czekać na jego przewiezienie do celu. Niezbędne jest wyrobienie dokumentu jakim jest paszport zwierzęcia domowego. Nie jest to nic skomplikowanego do wyrobienia. Wystarczy, że pobierzesz wzór paszportu dla przemieszczania o charakterze niehandlowym psów, kotów lub fretek z naszej strony. Wypełnij go zgodnie z instrukcją i gotowe.

Przewóz psa, kota, fretki door to door

Przewozimy zwierzęta domowe takie jak psy, koty, fretki, szynszyle, króliki oraz inne. Podczas podróży zwierzę znajduje się w boxie, który jest przeznaczony do transportu zwierzęcia. Jeżeli posiadasz własny transporter to bez problemu możemy go zabrać razem z Twoim pupilem. Zwierzę podróżuje w swobodnie umiejscowionym transporterze razem z innymi zwierzętami. Zazwyczaj nie zabieramy więcej niż kilka zwierząt w jednym transporcie. Interesuje Cię cena przewozu? Skontaktuj się z nami i podaj nam więcej szczegółów na temat zwierzęcia, miejsca odbioru i celu podróży. Postaramy się zaproponować Ci najlepsze warunki. Prowadzimy elastyczną politykę cenową dla nowych i stałych klientów.

Przewóz zwierząt do Polski

Jesteś w Anglii i chcesz przewieźć swojego zwierzaka do Polski oferujemy przewóz zwierząt do Anglii i Polski, a więc przyjedziemy po Twojego pupila i dostarczymy go na miejsce. Przed planowaną podróżą nie zapomnij o przygotowaniu paszportu dla zwierzęcia domowego. Wzór paszportu znajduje się poniżej w linku. Zapoznaj się obowiązującymi szczepieniami przed planowaną podróżą. Jeżeli masz pytania odnośnie przepisów transportowych to chętnie udzielimy Ci wyczerpujących informacji.