Przewóz zwierząt do Anglii

Komfortowy i bezpieczny przewóz zwierząt do Anglii, a w szczególności psa, kota oraz innych zwierząt domowych

Zarezerwuj transport dla swojego pupila w systemie Door to Door. Możesz podróżować ze swoim zwierzątkiem lub zamówić przejazd tylko dla niego. Transport zwierząt w przyjemnej atmosferze z Grandbusem.

przewóz zwierząt do Anglii

Transport zwierząt
Polska Anglia z Grandbusem

Przewieziemy Twoje zwierze bezpośrednio na miejsce. Zamów transport w dowolnym terminie, pamiętaj o tym, że dla bezpieczeństwa musi odbyć podróż w transporterze.


Przewóz psa

Potrzebujesz transportu dla swojego psa do Anglii lub Polski?


Przewóz kota

Potrzebujesz transportu dla swojego kota do Anglii lub Polski?


Inne zwierzęta

Potrzebujesz transportu dla swoje zwierzę do Anglii lub Polski?

Potrzebujesz więcej informacji?
Zadzwoń do nas!

Komfortowy i bezpieczny przewóz zwierząt do Anglii, a w szczególności psa, kota oraz innych zwierząt domowych

+48 728 426 922 +48 696 673 811 +44 7459 010 367

Jak przygotować zwierzę do transportu?

Podstawą jest spełnienie wymogów, które pozwolą bezproblemowo przekroczyć zwierzakowi granicę. Każdy pupil wymaga paszportu oraz aktualnych szczepień i odrobaczeń. Jeśli zwierzę nie będzie posiadało niezbędnych dokumentów, może przysporzyć wiele nieplanowanych i nieprzyjemnych problemów. Zwierzę powinno mieć swój transporter, watro umieścić w nim ulubiony kocyk lub zabawkę, aby czuło się bezpieczniej. Polecamy nie karmić zwierzęcia bezpośrednio przed wyjazdem oraz odbyć z nim spacer przed tym, gdy przyjadą po niego busy do Anglii. Zalecamy również przygotować porcję karmy na drogę, smycz i obrożę, a jeśli jest potrzeba kaganiec. Warto przekazać podstawowe informacje na temat pupila, jeśli podróżuje samo oraz przygotować porcję leków, jeśli jest w trakcie leczenia. Jeśli zwierzę podróżuje z właścicielem, może przygotować wszystko według upodobań.

Zamów przewóz zwierząt do Anglii lub Polski

Skorzystaj z formularza rezerwacji lub skontaktuj się z nam telefonicznie, by zamówić transport dla zwierzęcia na dowolny termin.

[quform id=”4″ name=”Przewóz zwierząt”]

Obowiązkowe szczepienia psa lub kota przed podróżą w UE

Podstawowe szczepienie, którego wymaga zwierzę to oczywiście przeciwko wściekliźnie, dodatkowo wymagana jest kuracja odrobaczająca na kilka dni przed podróżą. Pamiętaj, że pupil powinien mieć paszport oraz książeczkę weterynaryjną. Jeśli nie jesteś pewien, czy Twoje zwierzę posiada niezbędne szczepienia i kuracja lecznicze skontaktuj się z weterynarzem, z pewnością poinformuje o tym, czego jeszcze potrzebuje. Wszystkich formalności należy dopełnić, by bezpiecznie przekroczyć granicę.

Warunki przewozu, transporter, posiłki i postoje

Gdy Twój pupil podróżuje sam, nie musisz się o niego martwić, ponieważ my dbamy o to, by miał jak najlepsze warunki. Podczas trasy zapewniamy mu wodę i jedzenie, a jeśli jest taka możliwość, wyprowadzamy również na krótki spacer. Systematycznie kontrolujemy samopoczucie zwierzęcia. Jesteśmy wielbicielami zwierząt, dlatego bardzo dbamy, by powierzonym nam kotom, psom i innym podopiecznym niczego nie brakowało podczas długiej podróży zagranicznej.


Wzór paszportu dla psa lub kota obowiązujący w UE

Sprawdź niezbędne dokumenty, które powinien posiadać Twój zwierzak. Pamiętaj, że musisz dopełnić formalności, by mógł podróżować po Europie.