przewozy Polska Anglia

Przewozy Polska Anglia

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i na tej podstawie stworzyliśmy swoje usługi. Oferujemy głownie przewozy Polska Anglia, ale na potrzeby swoich klientów uruchomiliśmy również przewóz paczek do Anglii oraz zwierząt i przeprowadzki. Staramy się spełniać wszystkie oczekiwania swoich klientów i właśnie dlatego postawiliśmy na sprawne, komfortowe i bezpieczne podróżowanie.

Przez wiele lat swojej działalności dowiedzieliśmy się czego potrzebujesz w podróży, dlatego nasze busy do Anglii posiadają klimatyzację, indywidualną zabudowę, radio i DVD. Dla Ciebie również rozwija się nasza firma dlatego udostępniliśmy nową, internetową rezerwację online. Dzięki niej możesz zarezerwować przewozy Polska Anglia każdego dnia tygodnia i o każdej porze. W celu zamówienia przejazdu należy wypełnić formularz rezerwacji i potwierdzić w ciągu 12 godzin. Innym sposobem jest tradycyjna rezerwacja telefoniczna, która nadal cieszy się dużym zainteresowaniem.

Busy do Anglii i Polski

W swojej ofercie mamy przewozy Polska Anglia kursujące kilka razy w tygodniu. Każdy z naszych wyjazdów jest dokładnie planowany na podstawie rezerwacji w taki sposób by podróże odbywały się szybko i bezpiecznie. Ceny naszych usług zaczynają się od 350 zł i jest to niewygórowana stawka, ponieważ w tej cenie zapewniamy wile udogodnień, duży bagaż oraz przejazd Door to Door. Podróżowanie spod adresu pod adres jest bardzo wygodne i nie wymaga dodatkowych dojazdów i opłat. To my przyjeżdżamy po każdego pasażera prosto pod drzwi domu i dbamy o to by dojechał bezpośrednio na miejsce. Warunkiem skorzystania z tej usługi jest podanie adresów przy rezerwacji, to właśnie na tej podstawie planujemy trasę busów do Anglii i Polski. Zawsze wybieramy drogi szybkiego ruchu i autostrady, pozwalają one na szybszą i bezpieczniejszą jazdę.

Promocje na przewozy Polska Anglia

Ceny naszych biletów są niewygórowane i ogólnodostępne, mimo to każdy może liczyć na korzystne promocje. Naszych pasażerów traktujemy indywidualnie, w ten sposób obliczamy zarówno koszt biletów jak i zapewniamy promocje. Dla naszych stałych klientów mamy przejazdy za pół ceny, wystarczy korzystać z naszych usług w obu kierunkach. Bardzo cenimy naszych pasażerów i dlatego gwarantujemy podróż w dobrych warunkach, z możliwością korzystania ze wszystkich udogodnień. Serwujemy nawet gorącą kawę i herbatę bez dodatkowych opłat. U nas płacisz tylko raz i wszystko podczas przejazdu masz zupełnie gratis. Sprawdź sam jak działają nasze usługi. Zarezerwuj bilet już dziś w wybrany sposób i podróżuj tanio, a jednocześnie bezpiecznie i komfortowo. Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz.