przewozy Polska Anglia

Przewozy Polska Anglia

Zajmujemy się głównie przewozem osób do Anglii. W podróż zabieramy wszystkich nowymi samochodami marki Mercedes Sprinter z pełnym wyposażeniem co zapewnia komfort i bezpieczeństwo w długich trasach. Jesteśmy zgranym zespołem i pomożemy Ci na każdym etapie od rezerwacji, przez przyjazd i podróż, aż do dowiezienia na miejsce.

Przez wiele lat swojej działalności dowiedzieliśmy się czego potrzebujesz w podróży, dlatego nasze busy są posiadają klimatyzację, indywidualną zabudowę, radio i DVD. Dla Ciebie również rozwija się nasza firma dlatego udostępniliśmy nową, internetową rezerwację online. Dzięki niej możesz zarezerwować przewozy Polska Anglia każdego dnia tygodnia i o każdej porze nawet w środku nocy, jeśli akurat masz taką potrzebę. W celu zamówienia przejazdu należy wypełnić formularz rezerwacji i potwierdzić w ciągu 12 godzin. Innym sposobem jest tradycyjna rezerwacja telefoniczna, która nadal cieszy się dużym zainteresowaniem.

Busy do Anglii i Polski

Oferujemy przewozy Polska Anglia w atrakcyjnych cenach. Przekalkulowaliśmy wszystko dokładnie i naszą propozycją są tanie bilety do Anglii i Polski bo już od 350 zł za przejazd. Dodatkowo masz możliwość zabrania ze sobą dużego bagażu oraz usługę Door to Door w cenie. Dzięki naszej super ofercie mamy wielu wiernych stałych klientów i ciągle zdobywamy nowych równie zadowolonych z naszych usług. Ceny biletów są niezmienne i stałe w obydwu kierunkach. To najlepsza oferta na rynku, zadzwoń do nas i sam się przekonaj.

Promocje na przewozy Polska Anglia

Nie przegap naszych promocji! Pomimo niewygórowanych cen biletów mamy ciekawe propozycje dla naszych pasażerów. Z nami nie przepłacasz! Zapytaj o kartę stałego klienta, która daje Ci gwarancje indywidualnie naliczanych rabatów. Nasze przewozy Polska Anglia zabierają również w podróż zorganizowane grupy. Organizujesz dużą wycieczkę szkolną, wyjazd z pracy bądż szybki wypad ze znajomymi? Zarezerwuj bilety dla grona swoich przyjaciół, uczniów bądź pracowników, a dostaniesz od nas specjalną zniżkę. Im was więcej tym więcej biletów w lepszej ofercie. Możesz zamówić również pakiet rodzinny i podróżować ze swoimi najbliższymi w korzystnych cenach.