Busy z Polski do Anglii

Tutaj zarezerwujesz online busy z Polski do Anglii. Prosimy o potwierdzenie przejazdu w przeciągu 12h od przesłania formularza.

Please wait...

BUSY Z POLSKI DO ANGLII – Komfortowy i bezpieczny przewóz osób

Busy z Polski do Anglii Grandbus to świetna oferta dla wszystkich podróżujących lądem do UK. Grnadbus oferuje busy do Anglii Eurotunel i Prom, w zależności którą drogą uda nam się sprawniej przeprawić. Zachęcamy do rezerwacji ONLINE – po przesłaniu formularza prosimy o potwierdzenie przejazdu w przeciągu 12h.

Rezerwuj na:

Poniedziałek i Czwartek

Zadzwoń do nas:

[PL] +48 728 426 922

[PL] +48 696 673 811

[EN] +44 7459 010 367

BUSY Z POLSKI DO ANGLII

Wybierz się w bezpieczną i sprawną podróż z linią Grandbus. Oferujemy swoje przewozy na trasie Polska Anglia od kilku lat. Staramy wsłuchiwać się w potrzeby naszych klientów i właśnie dlatego staramy się podnosić jakość naszych przewozów. Zapewniamy obsługę door to door oraz bagaż do 30 kg w cenie przejazdu. Busy z Polski do Anglii to dobry pomysł nie tylko ze względów ekonomicznych, ale również logistycznych. Podróż trwa ponad 20 godzin i wszystko zależy od tego, z jakiego miejsca będziesz wyruszać. Podróżujemy na kilka samochodów, a więc nie musisz się martwić, o nadmiernie wydłużający się czas przejazdu. Busy do Anglii są 9-cio osobowe i zawsze jeździmy na dwóch kierowców.

Tanio, taniej – najtaniej!

Cena busa do Anglii już od 349 zł i wiemy, że to dobra oferta. Dalsze zakątki niż Londyn wyceniamy od ilości nadrobionych kilometrów. Jednak jeżeli kilku pasażerów podróżuje w tym samym kierunku co Ty, to ceny nie powinny być większe od standardowych. Przewóz osób do Polski zarezerwujesz na poniedziałek i czwartek. Co drugi przejazd pojedziesz już ze zniżką -10%. Chcemy być konkurencyjni i zawsze zachować najlepsze i najtańsze ceny dla Ciebie. Poznaj naszą ofertę, zadzwoń i zarezerwuj pierwszy przejazd. Sprawdź jak przyjemnie wyglądają podróże z nami.

Busy do Anglii czy samolot?

Busy do Anglii mieszczą 9 pasażerów razem z kierowcami, ponieważ zależy nam na komforcie. Świadczymy usługę door to door, co oznacza, że przyjedziemy do Ciebie pod adres i dowieziemy dokładnie tam, gdzie potrzebujesz. Nie musisz czekać na odprawę, martwić się o dojazd na lotnisko czy rozmowę w języku angielskim. Często podróżują z nami ludzie do pracy oraz całe rodziny w odwiedziny lub w celach wycieczkowych. Nasze busy z Polski do Anglii to gwarancja ceny w obu kierunkach. Dodatkowo nie dopłacasz nic za bagaż, a więc na pewno wyjdzie taniej.

Czy jadą z nami paczki?

Paczki do Anglii busem jadą oczywiście w sekcji B naszego samochodu. Nigdy nie zabieramy przesyłek, które wpływałyby na obniżenie komfortu naszych podróżnych. Potrzebujesz wysłać paczkę busem do Anglii? Zamów Grandbusa. Usługę transportu drobnego AGD, RTV, rowerów czy innych mniejszych paczek świadczymy również w standardzie od drzwi do drzwi. Przewożoną paczkę odbiera ten sam kurier, który dostarcza ją do adresata. Dzieje się tak dlatego, że jest nim ten sam kierowca. Dostarczenie paczki odbywa się zazwyczaj w ciągu 24 godzin od nadania.

Krótkie info do – busy z Polski do Anglii

Rezerwacji możesz dokonać na dwa sposoby:

1. Rezerwacja online – tutaj wypełniasz formularz o dowolnej porze dnia czy nocy, następnie w przeciągu 12h potwierdzasz swoją chęć przejazdu dzwoniąc pod nr: [PL] +48 728 426-922 lub +48 696 673-811,  [EN] +44 7846 165 658.

2. Możesz zarezerwować również przejazd telefonicznie. Jeżeli chcesz jednocześnie zapytać o możliwość rezerwacji w terminie np. z dnia na dzień, to polecamy kontakt telefoniczny w celu ustalenia wolnych miejsc. W tym przypadku potwierdzenie przejazdu będzie natychmiastowe.