Busy do Polski

Busy do Polski z rezerwacją online. Wyślij formularz i potwierdź przejazd w przeciągu 12h.

Please wait...

BUSY DO POLSKI
tanie i wygodne na każdą okazję!

Busy do Polski kursują kilka razy w tygodniu, najczęściej w środę i sobotę. Przewóz osób do Polski zarezerwujesz u nas online lub telefonicznie. Cena busa zaczyna się od 349 zł. Możesz zapłacić w złotówkach lub funtach. Jesteśmy legalna firmą i podchodzimy do każdej rezerwacji indywidualnie. Zależy nam na Twojej rekomendacji.

Zarezerwuj na:

Środa i Sobota

Zadzwoń do nas:

[PL] +48 728 426 922

[PL] +48 696 673 811

[EN] +44 7459 010 367

Podróżowałeś/aś już busem z Anglii do Polski? Grandbus, to świetny wybór, bo po pierwsze: odjeżdża kilka razy w tygodniu, a po drugie: rezerwując przejazd na naszej stronie lub telefonicznie masz pewność, że odbierzemy Cię z miejsca i dowieziemy pod wskazany adres. Busy do Polski posiadają lokalizatory GPS oraz ogranicznik prędkości, co oznacza, że nie przekraczają prędkości 130 km/h, daje to gwarancję bezpieczeństwa. Z Grandbusem dotrzesz busem do Polski już od 350 zł. Samochody są 9-cio osobowe. Przewóz osób do Polski odbywa się w każda środę, sobotę. Jeżeli potrzebujesz jeszcze jakichkolwiek informacji przed podróżą, to skontaktuj się z nami po nr tel: [PL] +48 728 426-922 lub +48 696 673-811,  [EN] +44 7846 165 658 lub napisz na biuro@grandbus-anglia.pl. Jesteśmy stale dostępni i chętnie udzielimy informacji.

Busy do Polski dla każdego

Busy do Polski rezerwują najczęściej osoby indywidualne i rodziny. Zdarzają się także przewozy Anglia Polska grupowe. Cieszymy się, że Grandbus staje się dla Ciebie coraz częściej wybieraną marką, świadczącą busy z Polski do Anglii door to door. Poznaj opinię o nas i rezerwuj najlepszy przewóz osób na środę i sobotę w najlepszej cenie.

Przewóz osób do Polski

Przewóz osób do Polski Grandbus to dobry wybór na sprawny transport do kraju. Przeprawiamy się Eurotunelem lub promem. Ceny busa do Polski zaczynają się już od 349 zł i wiemy, że nasza oferta spełni Twoje oczekiwania. Nasze busy do Polski sprawdzą się zarówno na świąteczny powrót, jak i dłuższy urlop z większym bagażem.

Paczki do Polski busen

Ile razy zdarzało Ci się przesłać coś do Polski? Paczki do Polski busem pozwolą przesłać Ci małe AGD, RTV, rower, motocykl czy większy pakunek. Tanie przesyłki do Polski zaczynają się u nas od 99 zł. Możesz zapłacić za paczkę kierowcy w złotówkach lub funtach. Oferujemy również transport bagaży na trasie Anglia Polska.

Informacja jak rezerwować busa do Polski?

Rezerwacja busa do Polski jest naprawdę prosta. Poniżej znajduje się formularz rezerwacji, dzięki któremu po jego uzupełnieniu jednym kliknięciem zarezerwujesz miejsce na przejazd do Polski. Następnie w przeciągu 12h potwierdź swoją chęć przejazdu dzwoniąc pod nr: [PL] +48 728 426-922 lub +48 696 673-811,  [EN] +44 7846 165 658. Brak potwierdzenia rezerwacji w wymaganym czasie automatycznie anuluje Twoje zgłoszenie.

Możesz zarezerwować przejazd do Polski telefonicznie dzwoniąc pod nr telefonów podanych do potwierdzenia rezerwacji.