WYJĄTKOWA PROMOCJA – BUSY DO ANGLII W CENIE 345 zł

Teraz możesz zarezerwować przejazd z Grandbusem już za 345 zł i to bez dodatkowych opłat i kruczków. Promocja busy Anglia Polska trwa i jest dostępna dla każdego z gwarancją ceny w obu kierunkach. Jak często poszukujesz taniego przejazdu busem do Anglii? Grandbus przemierza trasę Polska Anglia kilka razy w tygodniu, ponieważ naszym celem jest zapewnienie podróży wszystkim zainteresowanym. Rezerwując przejazd na naszej stronie lub telefonicznie masz pewność, że odbierzemy Cię z miejsca i dowieziemy pod wskazany adres, bo jeździmy w usłudze Door to Door. Podróżuj do Anglii bez żadnych przesiadek i komplikacji z bagażem, tak jak Ci wygodnie.

Tanie i komfortowe podróże. Ucinamy ceny! – Promocja busy Anglia Polska

Busy posiadają wszystko co jest potrzebne na długie trasy: klimatyzację, WiFi, komfortowe siedzenia z zapasem przestrzeni na nogi, pasy bezpieczeństwa, prąd 220-230V, dzięki któremu naładujesz telefon lub komputer. Dodatkowo na pokładzie każdego samochodu znajduje się telewizor z filmami DVD. Kierowcy jeżdżą bezpiecznie i nie przekraczają prędkości 130 km/h. Busy zabierają maksymalnie 7 pasażerów. Promocja busy Anglia Polska jest ogólnodostępna i można z niej skorzystać zarówno rezerwując przejazd online jak i telefonicznie. A może potrzebujesz wysłać paczkę do Anglii lub Polski? Zapoznaj się z pełną ofertą Grandbusa. Przewóz osób do Anglii odbywa się w każdy poniedziałek, czwartek. Jeżeli potrzebujesz jeszcze jakichkolwiek informacji przed podróżą, to skontaktuj się z nami po nr tel: [PL] +48 728 426-922 lub +48 696 673-811,  [EN] +44 7846 165 658, lub napisz na biuro@grandbus-anglia.pl.

Jak zarezerwować przejazd?

Rezerwacja busa do Anglii jest szybka i prosta. Skorzystaj z formularza rezerwacji znajdującego się poniżej. W ten sposób zarezerwujesz miejsce na przejazd do Anglii lub Polski. Następnie w przeciągu 12h potwierdź swoją chęć przejazdu dzwoniąc pod nr: [PL] +48 728 426-922 lub +48 696 673-811,  [EN] +44 7846 165 658. Brak potwierdzenia rezerwacji w wymaganym czasie automatycznie anuluje Twoje zgłoszenie.

Możesz zarezerwować przejazd również telefonicznie dzwoniąc pod nr telefonów podanych do potwierdzenia rezerwacji.

Ogólne informacje

DNI WYJAZDU BUSÓW DO ANGLII:

  • PONIEDZIAŁEK
  • CZWARTEK

Zapoznaj się z regulaminem przejazdów na trasie Polska Anglia z Grandbus.

NA POKŁADZIE KAŻDEGO GRANDBUSA

WiFI

Klimatyzacja

FILMY

Prąd 220-230V

Bagaż do 60kg

Bezpieczeństwo

Rezerwacja przejazdu

Please wait...