przewóz osób do Anglii

Przewóz osób do Anglii

Przewóz osób do Anglii – który jest najlepszy? Zapoznaj się z naszą ofertą i dowiedz się, dlaczego warto podróżować właśnie z nami.

 

Jesteśmy legalną i doświadczoną firmą, co daje Ci pewność, że Twoja podróż odbędzie się zgodnie z prawem, a Ty będziesz ubezpieczony na czas przejazdu. Nasi wykwalifikowani kierowcy zabiorą  Cię w trasę nowym w pełni sprawnym busem. Nasze samochody są odpowiednio wyposażone na długie trasy. W czasie podróży rozłożysz się w wygodnym fotelu, nie zabraknie również rozrywki, gorących napojów i przyjemnej atmosfery.

 

Nie ważne gdzie i w jakim celu jedziesz. Do Londynu pozwiedzać? Do Manchesteru do pracy? A może odwiedzić znajomych lub rodzinę? Nasz przewóz osób do Anglii zawiezie Cię dokładnie tam gdzie potrzebujesz. Nie chcesz podróżować sam? Wyrusz z nami busem do Anglii całą rodziną lub zbierz grupę przyjaciół, przyjedziemy po wszystkich. Jest was więcej niż 7 osób? Nie ma problemu dysponujemy flotą nowych busów i zabierzemy każdą ilość osób.

Tani przewóz osób do Anglii już od 350 zł

Stworzyliśmy ofertę korzystną dla każdego. Gwarantujemy tanie bilety do Anglii  najlepsze ceny w okolicy. Kupując u nas bilet płacisz za kompleksową, dopasowaną do Twoich potrzeb usługę. Zapewniamy przejazd w usłudze Door to Door, dzięki temu rozwiązaniu nie będziesz musiał szukać dodatkowego transportu i kursować z bagażami. Tanie busy do Anglii to nie fikcja, z nami podróżujesz zawsze w najlepszej cenie i masz jej gwarancję w obu kierunkach. Sam zdecyduj w jakiej walucie chcesz się z nami rozliczać tak, żeby było najkorzystniej dla Ciebie,

Zabierz w busa do Anglii to co chcesz

W cenie biletu mamy dla Ciebie duży limita bagażowy, bo aż 40 kg, które stanowią łączną wagę Twoich walizek. Zabierz ze sobą wszystko czego potrzebujesz. Jeśli planujesz przewozić wyroby tytoniowe i alkoholowe pamiętaj o tym, że możesz przewozić je tylko na swój użytek i o limitach, które obowiązują wszystkich przekraczających granicę. Pamiętaj również o bezpiecznym spakowaniu bagażu w taki sposób by nic nie uległo zniszczeniu. Delikatne przedmioty zawsze dokładnie zabezpieczaj, by dotarły nienaruszone na miejsce.