przewóz osób do Anglii

Przewóz osób do Anglii

Przewóz osób do Anglii – który jest najlepszy? Zapoznaj się z naszą ofertą i dowiedz się, dlaczego warto podróżować właśnie z nami.

 

Jesteśmy legalną i doświadczoną firmą, co daje Ci pewność, że Twoja podróż odbędzie się zgodnie z prawem, a Ty będziesz ubezpieczony na czas przejazdu. Nasi wykwalifikowani kierowcy zabiorą  Cię w trasę nowym w pełni sprawnym busem. Nasze samochody są odpowiednio wyposażone na długie trasy. W czasie podróży rozłożysz się w wygodnym fotelu, nie zabraknie również rozrywki, gorących napojów i przyjemnej atmosfery.

 

Nie ważne gdzie i w jakim celu jedziesz. Do Londynu pozwiedzać? Do Manchesteru do pracy? A może odwiedzić znajomych lub rodzinę? Nasz przewóz osób do Anglii zawiezie Cię dokładnie tam gdzie potrzebujesz. Nie chcesz podróżować sam? Wyrusz z nami busem do Anglii całą rodziną lub zbierz grupę przyjaciół, przyjedziemy po wszystkich. Jest was więcej niż 7 osób? Nie ma problemu dysponujemy flotą nowych busów i zabierzemy każdą ilość osób.

Tani przewóz osób do Anglii już od 350 zł

Stworzyliśmy ofertę korzystną dla każdego. Gwarantujemy tanie bilety do Anglii  najlepsze ceny w okolicy. Kupując u nas bilet płacisz za kompleksową, dopasowaną do Twoich potrzeb usługę. Zapewniamy przejazd w usłudze Door to Door, dzięki temu rozwiązaniu nie będziesz musiał szukać dodatkowego transportu i kursować z bagażami. Tanie busy do Anglii to nie fikcja, z nami podróżujesz zawsze w najlepszej cenie i masz jej gwarancję w obu kierunkach. Sam zdecyduj w jakiej walucie chcesz się z nami rozliczać tak, żeby było najkorzystniej dla Ciebie,

Zabierz w busa do Anglii to co chcesz

Do dyspozycji masz aż 40 kg bagażu, może to być jedna walizka lub więcej. Zabierz ze sobą wszystko czego potrzebujesz. Jeśli planujesz zabrać ze sobą wyroby tytoniowe i alkoholowe to możesz to zrobić jedynie na własny użytek w ilościach nie przekraczających dozwolonych limitów.  Pamiętaj przy pakowaniu, aby odpowiednio zabezpieczyć delikatne przedmioty. Nie musisz zabierać wszystkiego, na miejscu są przecież sklepy, w których kupisz wszystko to co u nas.