busy do Londynu, busy do Anglii, busy do Polski, Tanie

Busy do Londynu

Busy do Londynu z Polski na wiosnę:

  • odwiedź rodzinę i znajomych
  • odkrywaj Londyn z bliska
  • wybierz się na wiosenne zakupy (bagaż do 30kg w cenie biletu)
  • Masz inny cel? Zrealizuj go!

DO LONDYNU Z GRANDBUSEM

Nasze busy do Anglii jeżdżą systematycznie do Londynu. Wycieczka? Praca? Czy urlop? Sam? Z Rodziną? Ze znajomymi? Zabierzemy Ciebie i współpasażerów tam gdzie potrzebujecie. Podróżując z nami masz pewność komfortu i bezpieczeństwa. Posiadamy nowe busy z wygodnymi fotelami, klimatyzacją oraz DVD, podczas podróży skorzystasz z WiFi i zasilania. Nasze busy do Londynu zapewnią Ci wszystko czego potrzebujesz w drodze. Busy do Londynu kursują w poniedziałki i czwartki zabierając pasażerów z wielu miast w Polsce.

Popularne trasy: Zamość – Londyn, Lublin – Londyn, Wrocław – Londyn, Warszawa – Londyn, Łódź – Londyn, Zielona Góra – Londyn, Przemyśl – Londyn, Biłgoraj – Londyn, Kraków – Londyn, Zakopane – Londyn, Londyn – Toruń, Poznań – Londyn.

BUSY DO LONDYNU CENA

Oferujemy tanie busy do Londynu. Mamy najlepszą ofertę, cena przejazdu do Londynu to tylko 350 zł. za osobę. Musisz wiedzieć, że w tą kwotę wchodzi duży bagaż oraz przejazd od drzwi do drzwi. Dzięki naszej ofercie zaoszczędzasz na dojeździe i dodatkowej opłacie za bagaż. Zabierając się z nami możesz zabrać kilka walizek, to nie musi być jeden duży pakunek, warunkiem jest, aby to, co chcesz przewieźć nie przekraczało limitu wagowego. Podczas podróży bez dodatkowych opłat możesz korzystać z internetu i prądu oraz innych wygód. Nasi mili kierowcy zapewniają pomoc w każdym momencie oraz gorące napoje dla każdego.

W KILKA OSÓB DO LONDYNU? Czemu nie!

Wybierasz się ze znajomymi? Z rodziną? Organizujesz wyjazd z pracy? A może wycieczkę szkolną? Mamy specjalną ofertę dla zorganizowanych grup. Im więcej biletów kupujesz jednorazowo tym większy rabat mamy dla Ciebie. Zabierzemy wszystkich, nasze busy do Londynu mogą zabrać dowolną ilość osób. Poruszmy się nowymi 9-cio osobowymi busami, w tym dwóch kierowców i siedmiu pasażerów. Planujecie wyruszyć w więcej niż 7 osób? Nie ma problemu podstawimy tyle busów ile potrzebujecie. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów. Masz pytania? Zadzwoń do nas.