Paczki do Anglii na święta

Chcesz przekazać paczkę do Anglii dla bliskich? Święta to czas prezentów, z nami Twoje pakunki zawsze dotrą na czas. Skontaktuj się z nami i umów na odbiór paczki. Oferujemy pełnowartościową usługę. Zabierzemy paczkę bezpośrednio od Ciebie i dowieziemy na miejsce. Przez cały czas jesteśmy z Tobą w kontakcie, dokładnie poinformujemy Cię o godzinie przyjazdu po Twój pakunek i zadzwonimy do adresata chwilę przed dostarczeniem.

Jak przygotować paczkę

Spakuj wszystkie rzeczy w pudełko, zwróć szczególną uwagę na rodzaj i wytrzymałość tego co pakujesz. Jeśli masz coś kruchego to zabezpiecz. Przy oddawaniu paczki w nasze ręce koniecznie poinformuj nas czy jest w niej coś na co trzeba wyjątkowo uważać, dodatkowo możesz taką paczkę opisać. Dokładne informacje dotyczące pakowania paczek znajdziesz w naszym innym poście zapakuj się na busa do Anglii.

Paczki do Anglii na święta – dodatkowe informacje

Pracujemy w usłudze Door to Door co oznacza, że nie musisz wychodzić z domu, aby wysłać paczkę lub odebrać. Zajmujemy się wszystkim. Przekazane paczki i bagaże podróżują w części bagażowej busów odpowiednio ułożone i zabezpieczone. Wszystkie podane przez nas paczki zawsze docierają nieuszkodzone i na czas. U nas nie ma miejsca na potknięcia. Jesteśmy legalną firmą dlatego wszystko co przez nas podajesz jest ubezpieczone na czas podróży.

Co może znajdować się w takiej paczce? Twój prezent dla bliskiej osoby, bez względu na to czy są to kosmetyki, biżuteria, czy np. akcesoria do ogrodu, przewieziemy zawartość bezpiecznie i bezpośrednio do celu. Zrób bliskim niespodziankę.